Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Прем’єр Нідерландів наполягає, щоб ЄС уклав угоду на постачання зброї Україні

Фото: Офіс президента

Лідери Європейського Союзу зобов’язані підтримати Україну значним військовим фінансуванням на цьому тижні. Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте наполягає на тому, щоб ЄС уклав угоду про постачання зброї Україні на суму €5 млрд.

– Враховуючи проблеми у США, де блокуються нові гроші, дуже важливо, щоб у нас не було подвійного блоку проти України, – звернув увагу Рютте.

На його думку, лідерам Євросоюзу необхідно домовитися у питанні грошової підтримки, тому що для України вкрай важливо рухатися вперед як держава, а також мати нові успіхи у військових діях.

У Конгресі США зайшли в глухий кут через виділення нового пакету допомоги України. Водночас в Євросоюзі поки не домовилися щодо Угоди про майбутнє Європейського фонду миру (EPF). З цього фонду відшкодовують кошти за постачання зброї Україні.

Зараз дивляться

Лідери ЄС зустрінуться в Брюсселі 14 та 15 грудня, щоб обговорити пропозицію про внесення в EPF близько €5 млрд замість суми за чотири роки у розмірі €20 млрд, запропонованої на початку року.

Іноземні журналісти звертають увагу, що послам ЄС не вдалося досягти згоди у питанні військової допомоги, а також членства України в ЄС і санкцій проти Росії під час переговорів за закритими дверима.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 19:04:10