Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Потап нарвався на хейт за стару пісню гурту Moзgi

Музичний продюсер Потап знову нарвався на хейт. Наразі кожна дія артиста викликає якусь реакцію в українців, і здебільшого – негативну.

Потапа захейтили за стару пісню гурту Moзgi

В Instagram Потап оприлюднив кілька знімків із нової фотосесії. Супроводив їх артист уривком пісні гурту Moзgi 999, учасником і продюсером якого є.

Також під фото Потап залишив текст уривка композиції, яким і розгнівав українців. Продюсера захейтили, звинувативши в пропаганді заборонених речовин і критиці людей, що виїхали до Європи.

Зараз дивляться

  • У перших рядках цієї промови можна передбачити майбутнє твоєї творчості. Велику прірву будемо очікувати! Кінець скоро – Колумбія, наркотики… Зраду вже побачили!
  • Що за пропаганда з початку рядків? Для вас це просто гра у створення “музики”, а для людей – вносьте ці смисли у вуха, фрази, що вкладаються одночасно на великі маси! Ви будете відповідати за наслідки?
  • Супер! Перше, що почують підлітки – кокаїн! А вже потім хейт людей, які виїхали в Європу! Навіщо сіяти цей розбрат? Кожен робить свою справу! Ті, хто за Україну, залишаться такими і за кордоном. А таких, кому байдуже, було достатньо і до війни! А ви пропагуєте ненависть одних до інших!
  • Бредятина! Фу, бруд!
  • Шкода, що ті, хто коментує тут, не розуміють, про що співають їхні улюблені зарубіжні співаки, пісні яких часто наспівують. А тут є хоч до чого причепитися, – такі коментарі можна побачити під кадрами Потапа.

Варто зазначити, що пісня 999 – 2019 року випуску. Самі ж Moзgi почали своє існування у 2014 році, гурт начебто й досі існує, проте поки що нової творчості від колективу не чути.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 13:26:46