Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

Парні каблучки – з каменями чи без?

Сучасним закоханим пощастило, бо символічні прикраси представлені в такому асортименті фасонів і декорів, що навіть найвибагливіші зможуть підібрати для себе відповідний варіант.

Ці прикраси – парні каблучки – призначені для конкретного приводу (весілля, заручини, річниця подружнього життя), і мають відповідати визначеним канонічним стандартам. Але сучасний весільний та ювелірний етикет дуже демократичні, а самі майстри експериментують, створюючи унікальні та різні ювелірні шедеври. Оцінити це різноманіття форм, дизайнів, декорів та кольорів можна на сайті інтернет магазину УкрЗолото. Тут на покупців чекає справжні феєрія парних прикрас. І одне із цікавих рішень – каблучки з каменями. Причому такий екземпляр підійде не лише нареченій, а й нареченому.

Отже акцент на камені

Якщо ви обрали не прості і лаконічні парні каблучки виконані тільки в золоті або тільки в сріблі, а декоровані різними елементами, значить вам до смаку оригінальність.

Визначившись з металом (золото, срібло чи платина)  треба перейти до вибору сплаву чи покриття. Наприклад, золото може мати такі відтінки як:

  • жовтий;
  • рожевий;
  • білий;
  • червоний.

А срібло доступне з позолотою, чорнінням та родієвим покриттям. Якщо ви вважаєте що метал без декору то нудно, значить саме для вас і існують колекції, де представлені парні каблучки з каменями. Хоча, окрім дорогоцінних каменів майстри можуть використовувати кераміку (дуже модне рішення), емальовані вставки та навіть діамантове гранування.

Є ще одна особлива ювелірна «хитрість» – гравіювання. За допомогою цієї техніки парні каблучки стають ще більш індивідуальними та навіть персоналізованими. Адже за допомогою гравіювання майстри наносять на каблучки (зовнішню чи внутрішню сторону) різні написи, ініціали, дати, слова-паролі зрозумілі тільки закоханим.

І не треба думати, що парні каблучки то тільки про молодят чи юних Ромео і Джульєтту. Ні, кохання актуальне у будь-якому віці. І напевне якраз і старші за віком пари обирають парні каблучки з коштовними каменями (діамантами, сапфірами, смарагдами).

Майстри нікого не обмежують ні у виборі каменів, ні у їх каратності, ні у кількості. Тим більше, що камені виглядають шикарно і на золоті, і на сріблі, і на «європейці», і на «американці». Крім того навіть якщо ви оберете парні каблучки у незвичному дизайні (корона чи шайба) і в такому виконанні доречне використання коштовних каменів.

При цьому до смаку будуть підібрані і форма обручки, і тип декору, і навіть вид огранювання мінералів. Адже парні каблучки тим і відрізняються що вони мають подобатися обом. І якщо перед вами стоїть завдання підібрати саме парні прикраси (каблучки) варто відвідати каталог інтернет бутику UkrZoloto і оцінити різні моделі в колекціях різних мануфактур. Консультанти гарантують – тут є з чого вибрати і без парних прикрас не залишиться жодна пара.