Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

OpenAI прибере озвучку ChatGPT голосом як у Скарлетт Йоганссон

Компанія OpenAI планує прибрати озвучування відповіді чат-бота ChatGPT голосом Sky – він дуже схожий на голос акторки Скарлетт Йоганссон. Можливість озвучки додали в сервіс тільки кілька днів тому.

OpenAI прибере озвучку ChatGPT голосом як у Скарлетт Йоганссон

Про це заявили представники OpenAI в соцмережі X.

– Ми чули запитання про те, як ми вибирали голоси в ChatGPT, особливо Sky. Ми працюємо над тим, щоб призупинити використання Sky на час їхнього вирішення проблеми, – зазначили в компанії.

Щоправда, розробники так і не назвали саму причину тимчасового відключення голосу. Однак користувачі мережі вже неодноразово зазначали, що озвучка схожа на голос Скарлетт Йоганссон та її героїні з фільму Вона.

В OpenAI визнали схожість голосів, але зазначили, що оригінал записувала інша акторка, і озвучка була додана з її згоди.

– Ми вважаємо, що голоси ШІ не повинні навмисно імітувати характерний голос знаменитості – голос Sky не є імітацією Скарлетт Йоганссон, а належить іншій професійній актрисі, яка використовує свій власний природний голос. Щоб захистити їхнє приватне життя, ми не можемо розголошувати імена наших співробітників, – зазначили в OpenAI.

Інцидент із голосом стався після виходу оновленого чат-бота ChatGPT-4o. Тепер сервіс здатний озвучувати свої відповіді, а також розрізняти емоції співрозмовника і підлаштовувати результати запиту під них.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 16:23:12