Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ніколас Карма страждав від панічних атак через хейт

Український блогер Ніколас Карма, на якого напали в центрі Львова, зізнався, що довгий час страждав від панічних атак. Причиною цього став хейт, з яким він стикався у мережі та на вулицях міста.

Ніколас Карма розповів про панічні атаки через хейт

Блогер зазначив, що не був готовий до хейту, тож нервова система дала збій, у нього почалися панічні атаки і депресія. Щоб впоратися з цим, Ніколас пройшов курс лікування антидепресантами, а також працював із психотерапевтом.

– Я почав боятися ходити вулицями, бо ось такі провокації, п’яні люди, вигуки, матюки змушували мене дуже стресувати, у мене почалися панічні атаки. Я перестав спати, їсти, я дуже схуд. Це стосується й того, що спочатку знімають мене ззаду, а потім підходять та просять потиснути руку. Я тисну руку, все нормально, але наступного дня публікують у соцмережах відео, кажучи: Фу, Карма, зловив зірку. Мені навіть руку не потис, – і в коментарях одразу ж посипалося… – сказав блогер.

Зазначимо, що на Ніколаса Карму напали на площі Ринок у Львові, коли він знімав нові відео з перехожими.

Зараз дивляться

Невідомі молодики почали вигукувати нецензурну лайку на його адресу, а потім розпорошили блогеру в очі газовий балончик. Внаслідок інциденту Кармі довелося викликати швидку і звернутися по допомогу до поліції.

– Коли таке відбувалося, я вмикав камеру, підходив до людей і проводив із ними профілактичну бесіду, пояснював, що так некрасиво робити. У результаті вони вибачалися, і такі відео я ніде не публікував, тому що тема закрита. Тут так не сталося. Багато людей за мене заступалося. Коли вони з ними спілкувалися, я вимкнув камеру і сказав оператору, що треба йти. Я побачив, що почалася бійка. Я зрозумів, що ця ситуація зайшла надто далеко, зателефонував до поліції, щоб перенести все у правове поле. Після цього я побачив, що цей хлопець почав тікати. Я підійшов до нього, щоб поговорити з ним і дочекатися поліції. Він мені теж запшикав очі балончиком і втік, – пояснив блогер.

Фото: Ніколас Карма

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 15:57:20