Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Навчання КНДР з імітацією ядерного контрудару: реакція Південної Кореї

У понеділок, 22 квітня, у Північній Кореї вперше відбулися тактичні навчання з імітацією ядерної контратаки із застосуванням надвеликих реактивних систем залпового вогню, повідомляє державне північнокорейське інформаційне агентство KCNA.

Навчання КНДР з імітацією ядерного контр удару

Лідер КНДР Кім Чен Ин особисто керував комбінованими тактичними навчаннями, що імітували ядерну контратаку за участю надвеликих реактивних систем залпового вогню калібру 600 мм.

У KCNA зауважили, що під час навчань було всебічно перевірено надійність системи командування, управління, контролю та функціонування всіх ядерних сил, відпрацьовано порядок дій та бойові прийоми швидкого переходу надвеликих РСЗВ до ядерного контрудару.

Зараз дивляться

– Також було відпрацьовано порядок розгортання підрозділів, призначених для ядерного удару, в процесі і порядку виконання ними завдань та стрільби снарядами надвеликих реактивних систем залпового вогню з імітацією ядерних боєзарядів, – мовиться у повідомленні.

Вони стверджують, що артилерійський підрозділ з цієї РСЗВ нібито точно влучив у ціль на острові, розташованому на відстані 352 км.

Така ракетна система залпового вогню класифікується США і союзниками як балістична ракета малої дальності, здатна уразити цілі на всій території Південної Кореї.

У лютому цього року Кім Чен Ин заявив, що має нібито “законне право” знищити Південну Корею,  та додав, що Пхеньян не вестиме переговорів із Сеулом.

Реакція Південної Кореї

У Міністерстві оборони Південної Кореї у відповідь на навчання у КНДР попередило сусідів про те, що це буде кінцем режиму, якщо Пхеньян спробує застосувати ядерну зброю.

– Якщо Північна Корея спробує застосувати зброю, вона зіткнеться з негайною, сильною та рішучою відповіддю з боку альясу Південної Кореї та Сполучених Штатів, і північнокорейський режим зіткнеться зі своїм кінцем, – заявив речник міністерства Чон Ха Кю на брифінгу.

За його словами, подальші провокації КНДР лише посилять військовий потенціал Південної Кореї та розширене стримування з боку США, а також їхню тристоронню співпрацю у сфері безпеки з Японією.

Джерело: KCNA , Yonhap

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 11:55:43