Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На всі рахунки та майно ексголови Верховного суду Князєва накладено арешт

На усе майно та рахунки колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва накладено арешт державною виконавчою службою Мін’юсту України.

Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

Що відомо про арешт майна і рахунків Князєва

Рішення ухвалили через те, що Князєв не виконав постанову Печерського районного суду Києва про конфіскацію в дохід держави незаконно отриманого подарунка у розмірі 906 600 грн.

Зараз дивляться

Також ДВС наклала арешт на банківські рахунки колишнього голови Верховного суду.

— У разі відсутності грошових коштів на рахунках боржника, та у разі виявлення належного на праві власності боржнику рухомого та нерухомого майна, державним виконавцем буде вжито заходів щодо звернення стягнення на виявлене майно боржника, на яке згідно із законом можливо звернути стягнення, — сказав Гайченко.

Станом на зараз відомо, що у власності Князєва зареєстровано чотири об’єкти нерухомого майна у Миколаєві та Миколаївській області.

Про оренду квартири Князєвим за зниженою ціною стало відомо у травні 2023 року. Пізніше епізод з квартирою вивели в окреме провадження, яке Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало до суду.

У НАЗК зазначили, що ексголова ВСУ отримав подарунок у вигляді оренди квартири у Печерському районі Києва площею 133 кв. м із щомісячною платою 1 тис. грн, що значно нижче від мінімальної ринкової вартості оренди житла. Різниця у фактичній та ринковій вартості оренди й була незаконним подарунком.

Справа Князєва

15 травня тодішнього голову Верховного суду Всеволода Князєва затримали на хабарі у $2,7 млн. Наступного дня судді Верховного суду висловили йому недовіру та достроково припинили його повноваження.

18 травня Вища рада правосуддя надала дозвіл на взяття його під варту. Того ж дня суд обрав запобіжний захід Князєву у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 107 млн 360 грн, яку пізніше зменшили до 35 млн грн.

30 січня 2024 року ВАКС продовжив тримання під вартою ексголови Верховного суду  Всеволода Князєва, зменшивши розмір застави з 20 млн грн до 18,168 млн грн. Наступного дня, 31 січня, Князєва звільнили після внесення застави.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-24 18:40:48