Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

На Кубу слідом за російськими прибули кораблі ВМС Канади та США

Американський ударний підводний човен Гелена (Helena) і патрульний корабель ВМС Канади Маргарет Брук (Margaret Brooke) прибули на Кубу слідом за російськими військовими кораблями.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Патрульний корабель ВМС Канади увійшов у порт Гавани рано вранці в п’ятницю, 14 червня. За кілька годин до цього на американській базі в Гуантанамо пришвартувався підводний човен США.

Зараз дивляться

Раніше цього тижня на Кубу прибули російські військові кораблі.

При цьому і США, і Куба заявили, що російські кораблі не становлять якоїсь загрози для регіону. Росія прибуття своїх кораблів на Кубу назвала звичайною справою.

Російські кораблі на Кубі

Фрегат Адмірал Горшков і атомний підводний човен Казань увійшли в середу, 12 червня, в гавань Гавани після проведення навчань із застосуванням “високоточної ракетної зброї” в Атлантичному океані, повідомили в Міноборони РФ.

Карта прибуття кораблів Канади та США

Об’єднане оперативне командування Канади назвало відвідування порту Гавани знаком визнання давніх двосторонніх відносин між Канадою і Кубою.

Південне командування США повідомило, що прибуття підводного човна Хелени в порт Гуантанамо-Бей було заплановано раніше.

Google Maps

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-15 15:12:27