Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маша Єфросиніна розповіла, як переживала скандальне інтерв’ю з Христиною Соловій

Ведуча Маша Єфросиніна зізналася, як насправді пережила скандал, що спалахнув під час інтерв’ю з Христиною Соловій. У ньому співачка заявила, що інфлeенсерка належить до тих, хто “розмиває культурні кордони”, і що у неї “руки в крові українців”.

Маша Єфросиніна про звинувачення Христини Соловій

Після інтерв’ю минуло чимало часу, проте його відгомони є й досі. Так, Маша зізналася, що важко переживає моменти, коли вона читає багато того, з чим не може ні посперечатися, ні вийти виправдовуватися.

Каже, після інтерв’ю був складний період, коли її рвало на частини. А та дискусія, що виникла опісля, була для неї несподіваною і величезного масштабу.

Зараз дивляться

Зізнається, після слів Соловій прийшла в ступор.

– Я охр**іла, можна так сказати? Я розгубилася і тому потім справедливо вигрібала від людей, авторитетних для мене. Тому що я дуже сильно розділяю те, де несуться образи, прокльони, ненависть, і тих людей, які перейшли в конструктивну розмову, що, до речі, мене дуже зібрало потім, – зазначила Маша.

Каже, у той момент у неї перед очима виникали картинки – скільки разів вона обирала Україну. Почалося ще це з моменту, як Єфросиніна вирішила вступати до Києва, а не до Москви.

– Я – керченська дівчинка, якій батьки казали: – У сенсі до Києва? Ти впевнена? Там же українська. Я говорила: – Вивчу. Потім: – Маша, ти зі своїм Підйомом нікому не потрібна, може, все-таки приймеш пропозицію від НТВ? Ні, я чекатиму тут, – згадує ведуча.

Згадала Маша і те, як їй телефонували росіяни з пропозицією записати інтерв’ю, оскільки вона уродженка Криму.

– Далі 2014 рік: – Маріє, здрастуйте, хотіли б записати з вами інтерв’ю. Ви ж кримчанка, правда? Ми ось хочемо вам сказати, що ось ми в Москві завжди вам раді. Ми б хотіли вас у новинах показати, як російськомовна ведуча з Криму, нібито ось, страждає. Я відповідала їм: – Пішли на**й, – розповіла Єфросиніна.

Ведуча зазначила, що слова Соловій стали для неї емоційним ударом, і в той момент її просто згубили емоції.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 11:59:13