Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Маша Єфросиніна розповіла про стосунки з рідною сестрою Лізою Ющенко, яка живе в РФ

Телеведуча Маша Єфросиніна зізналась, чи підтримує зв’язок зі своєю рідною сестрою Лізою Ющенко, яка мовчить про повномасштабну війну в Україні та продовжує жити в РФ.

Чи спілкується Маша Єфросиніна з рідною сестрою

За словами телеведучої, у них з Лізою зараз “немає спілкування як у сестер”. Маша зізналась, що їй боляче, коли підіймають цю тему, тому вона не хоче обговорювати деталі.

Однак Єфросиніна наголосила, що не може нести відповідальність за дії інших людей, незалежно від того, рідні вони їй чи ні.

Зараз дивляться

– Мені дуже боляче про це говорити. Тому що зараз мої емоції і мої почуття перестануть бути моїми, а стануть предметом обговорення людей, які до цих почуттів не мають жодного відношення, а тим паче емпатії. У мене лише є одна відповідь на це: я ніяк не можу нести відповідальність за дії інших людей, рідні вони мені чи ні. Я не можу нести цю відповідальність, – сказала вона.

У лютому 2023 року Єфросиніна вже відповідала на запитання про рідну сестру. Тоді вона сказала, що їхнє спілкування з Лізою “зведено майже до нуля”.

У серпні того ж року Ліза Ющенко була помічена на вечірці в Монако. Там у компанії росіян сестра Єфросиніної розважалася під пісні співака Валерія Меладзе.

Нагадаємо, що з 2009-го по 2012 рік Ліза була невісткою експрезидента України Віктора Ющенка. У 2014 році вона вийшла заміж вдруге – за російського бізнесмена. Тоді сестра Єфросиніної й переїхала до Москви.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-23 11:13:48