Манчестер Сіті втратив очки у виїзному матчі з Ньюкаслом в АПЛ

Манчестер Сіті не зумів обіграти Ньюкасл Юнайтед у матчі шостого туру англійської Прем’єр-ліги.

Гра Ньюкасл Юнайтед – Манчестер Сіті відбулася на стадіоні Сент-Джеймс Парк у Ньюкаслі та завершилася з рахунком 1:1.

Ньюкасл Юнайтед – Манчестер Сіті: як минув матч

У першому таймі містяни більше володіли територіальною перевагою, але на удари по воротах не скупилася жодна з команд – вісім у Сіті та шість у Ньюкасла.

Рахунок у матчі відкрили все ж гості на 35-й хвилині матчу – це сталося після точного удару хорватського захисника Йошко Гвардіола.

У штрафному майданчику хорват обіграв захисника господарів Дена Берна і відправив м’яч у ворота Ніка Поупа.

Але у другому таймі сороки відповіли ударом з одинадцятиметрової позначки. Пенальті за фол Едерсона реалізував Ентоні Гордон

Після цього Ньюкасл мав нагоду виходити уперед. Майже відразу нагоду отримав Харві Барнс, але голкіпер містян парирував його спробу.

Наприкінці матчу Бернарду Сілва спробував вирвати перемогу у грі для Манчестер Сіті, але з його ударом у лівий кут воріт впорався Поуп.

Для підопічних Пепа Гвардіоли це друга поспіль нічия в АПЛ. У попередньому турі містяни на останніх хвилинах врятувалися від поразки у матчі проти Арсенала.

Таким чином, після шести зіграних матчів Манчестер Сіті має у своєму активі 14 очок та поки йде на першій сходинці. Ліверпуль та Астон Вілла після п’яти матчів йдуть другими та третіми відповідно із 12 очками. Ньюкасл Юнайтед (11) поки розміщується на п’ятому місці у таблиці.