Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Куди піти в Києві на 8 березня 2024 року – список заходів

Міжнародний жіночий день у 2024 році традиційно відзначаємо 8 березня. Він припадає на пʼятницю, тож на кінець тижня можна запланувати собі цікаві тематичні заходи, що дозволять не лише створити святкову атмосферу, а й з користю провести час у дружньому колі.

Факти ICTV дізналися, куди піти в Києві на 8 березня з огляду на безпекову ситуацію та де цього дня можна відчути силу жінок.

Ковен – фестиваль жіночої сили

На ВДНГ відбудеться перший жіночий фестиваль, що обʼєднує принципи гендерної рівності, сучасних артисток, жіночі ініціативи, благодійні організації та бренди для жінок.

Зараз дивляться

На гостей чекає насичена програма з виступами різних артисток, лекторій, буккросинг, благодійній збори, зокрема від організації Марш жінок, що від початку вторгнення надає критично потрібну допомогу українкам, в тому числі, військовослужбовицям.

Адреса: 9-й павільйон ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1.

Дата: 9 березня, початок о 14:00.

Вартість квитка: 499 грн.

Стендап 8 березня

Якщо ви в роздумах, куди піти на 8 березня в Києві, при цьому вам більше ніж 18 років і ви любите гумор від українських коміків, можете відвідати тематичний стендап.

Сміх – не лише подовжує життя, а й може розрадити у непростих воєнних реаліях. Тож беріть подруг, рідних і коханих і йдіть послухати про дівчат, стосунки і набратися позитивних емоцій.

Адреса: Будинок Актора, вул. Ярославів Вал, 7.

Дата: 8 березня, 19:00.

Вартість квитка: 300-500 грн.

The Rock Symphony Orchestra

Нікому не завадить емоційно відновитися і зробити це можна завдяки легендарним рок-композиціям. Артисти презентують нову програму, до якої залучено сім солістів, хор та рок бенд.

Слухачі почують аранжування хітів Metallica, Queen, The Beatles, Scorpions, Coldplay, Depeche Mode, Muse та інших гуртів зі світовою славою. Організатори обіцяють вразити сценографією, сміливою режисурою та світловим оформленням.

Адреса: Палац Україна, вул. Велика Васильківська, 103.

Дата: 8-10 березня, 18:00.

Вартість квитка: 1770-5000 грн.

Вистава Брешемо чисту правду

Якщо ви полюбляєте театр, придивіться до комедії, в якій задіяні імениті актори та народні артисти України: Ольга Сумська, Лев Сомов, Віталій Борисюк, Анастасія Цимбалару та Арам Арзуманян.

Сюжет розгортається за принципом любовного трикутника: він, вона і коханець. Ситуація загострюється тим, що коханець тут не один, як і чоловік – не один. Кожен з героїв історії намагається викрутитися і з честю вийти з заплутаних стосунків.

Адреса: Національна музична академія Чайковського, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11.

Дата: 8 березня, 19:00.

Вартість квитка: 200-850 грн.

Концерт гурту Друга ріка

Цього вечора звучатимуть улюблені пісні, на гостей чекає “своя” атмосфера й благодійний аукціон, кошти з якого спрямують на допомогу українській армії.

Це буде комбінований концерт, що поєднає різні програми. Гурт представить хіти в акустичному та електронному аранжуванні.

Адреса: Atlas, вул. Січових Стрільців 37-41

Дата: 8 березня, 19:00.

Вартість квитка: від 700 грн.

Також врахуйте власні уподобання, і якщо вам хочеться провести цей день у спа-салоні, в кіно чи просто вдома з цікавою книжкою – зробіть це. Адже Міжнародний жіночний день – це в першу чергу про можливість самій обирати чим займатися, в тому числі й у вільний час.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 16:23:47