Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Kola та Міша Крупін презентували спільний трек Тюльпани – відео

Українські артисти Kola (Анастасія Прудіус) та Міша Крупін презентували ліричний трек Тюльпани про кохання та його непрості моменти.

Kola та Міша Крупін представили спільний трек

В основі пісні Тюльпани – історія пари, яка пережила сильний скандал. Артисти розповідають про свої почуття та роздуми після конфлікту, нагадуючи слухачам про важливість взаєморозуміння та прощення у стосунках. 

– Ця пісня розповідає про те, як любов може поєднувати людей, незважаючи на всі труднощі та конфлікти. Як важливо пам’ятати хороші моменти у стосунках і вміти вчасно розібратися у ситуації для збереження найголовнішого – справжнього кохання. Я дуже задоволена результатом нашої роботи з Мішею і щиро сподіваюся, що слухачі відчують той настрій та ті емоції, що ми заклали у пісню, – прокоментувала прем’єру Kola.

Зараз дивляться

Міша Крупін зізнався, що саме Kola запропонувала йому заспівати разом трек Тюльпани. За словами артиста, він не сумнівався жодної хвилини.

Ми дуже різні виконавці, і мені здалося, що для цієї пісні – це найкраще рішення. Вона ж якраз про конфлікт і про пошуки спільної мови, якоїсь точки зіткнення. На цьому контрасті ми і зіграли. Впевнений, багато кому це відгукнеться, – зазначив Крупін.

Нещодавно Kola заговорила про дітей та зізналася, що мріє стати мамою. Однак зараз на першому місці у співачки – робота та підготовка до великого сольного концерту.

Зазначимо, що Kola перебуває у шлюбі з чоловіком В’ячеславом, який проживає в Ізраїлі. Артистка публічно не показує свого обранця. Він старший за Анастасію на 13 років.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-11 14:10:40