Будівельні матеріали м.Ніжин

Кіченок у парі з Остапенко вийшла до півфіналу US Open-2024

Українська тенісистка Людмила Кіченок та латвійка Єлена Остапенко стали півфіналістками парного турніру серії Grand Slam – US Open-2024.

У чвертьфіналі вони здолали дует “нейтральної” атлетки з паспортом РФ Ірини Хромачової та ексросіянки Анни Даніліної, яка виступає зараз за Казахстан з рахунком 7:6 (7:2), 6:2.

Кіченок та Остапенко – півфіналістки US Open-2024

Тенісистки провели на корті 1 годину та 47 хвилин, за які українсько-латвійський тандем двічі подав навиліт, мав більше невимушених помилок (41:30), але мали перевагу за віннерами – 27:19.

Зараз дивляться

Кіченок та Остапенко розпочали зустріч з програної подачі, але у шостому геймі оформили брейк. Результат першого сету вирішив тайбрейк, де українка та латвійка взяли гору над опонентками 7:2.

Долю другої партії вирішив брейк Людмили та Єлени у сьомому геймі. На своїх подачах українка та латвійка не помилилися. За рахунку 5:4 вони подали на матч і довели зустріч до перемоги.

За вихід до фіналу парного жіночого турніру US Open-2024 вони зіграють з переможницями зустрічі між Габріелою Дабровські (Австрія)/Ерін Раутліфф (Канада) та Хао-Чін Чан (Тайвань)/Вероніка Кудерметова (“нейтральна” з паспортом РФ).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Людмила вчетверте в кар’єрі вийшла до півфіналу парного Grand Slam (Australian Open-2024, Ролан-Гаррос-2022 та Вімблдон-2022). Також для Людмили та Єлени це був другий чвертьфінал US Open після 2019 року.