Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Графіки погодинних відключень світла у Кривому Розі: де не буде світла

Росія продовжує завдавати ударів по енергетичній системі України. У зв’язку із цим, спостерігається гострий дефіцит енергії в електромережах. Тому на більшості території нашої країни були запроваджені стабілізаційні відключення електроенергії.

Який графік відключення світла в місті Кривий Ріг, де саме та коли не буде світла 22 травня 2024 року – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Кривий Ріг: графіки погодинних відключень світла

НЕК Укренерго повідомило, що 22 травня будуть діяти графіки погодинних відключень світла в місті Кривий Ріг для промислових та побутових споживачів.

Зараз дивляться

Світло відключатимуть із 00:00 до 07:00 та з 19:00 до 24:00. Водночас, за умови ощадливого споживання, з 07:00 до 18:00 обмеження електропостачання не буде, тобто світло не відключатимуть.

Графіки погодинних відключень світла для міста Кривий Ріг та області не будуть застосовуватися для об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення. Для них світло також не погашатиметься.

Також Укренерго повідомило, що у зв’язку зі збільшенням хмарності, яка заважає роботі СЕС, графіки погодинних відключень у деяких регіонах країни будуть застосовуватись не з 20.00, а з 19.00 та триватимуть до 24:00.

Фото: Укренерго / telegram

Графік відключення світла в місті Кривий Ріг також може змінюватись, залежно від ситуації в енергосистемі.

Укренерго звертається до споживачів із проханням раціонально використовувати електричну енергію, особливо у вечірній час. Не вмикати багато електроприладів, вимикати зайве освітлення з 18:00 до 24:00 години.

За суттєвої нестачі в енергосистемі України, тривалість відключення світла може бути змінена.

Детальну інформацію про графіки відключень у місті Кривий Ріг можна за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-22 17:44:48