Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Горор Конотопська відьма: сюжет та дата виходу

До Дня Незалежності в національний прокат вийде горор Конотопська відьма від творців анімаційного хіта Мавка. Лісова пісня. Подивитися історію помсту прадавньої відьми з Конотопу російським окупантам можна буде з 22 серпня.

Горор Конотопська відьма – сюжет стрічки

В основі картини – помста відьми з Конотопу, яка завдає мученицької смерті загону російських солдатів – вбивць її коханого. Охоплена жагою відплати, вона кожну наступну смерть робить пекельнішою за попередню та упивається стражданнями кривдників. Морок поглинає її та постає питання – чи вдасться їй залишитися на боці світла.

Зараз дивляться

Горор Конотопська відьма – як виникла ідея сюжету

Авторів картини надихнули події початку повномасштабного вторгнення, коли російські загарбники зайшли у Конотоп на Сумщині. Це місто славиться своїми легендами про відьом. Місцеві жительки безстрашно та нещадно поливали окупантів прокльонами. Це містичне єство українок показало незламність та прагнення до свободи, а також безмежну силу наших жінок.

Кадр з фільму жахів Конотопська відьма

– Центральний образ у фільмі – відьми – універсальний  та близький, адже кожна українка має потужну внутрішню силу, здатну проявитися в моменти загрози. Персонаж, що прийшов до нас зі стародавніх міфів та легенд у сучасне життя, втілює єдине бажання всіх українців сьогодні – затято мститься кривдникам – та є уособленням праведної люті, яка палає в серцях кожного з нас. Конотопська відьма – фільм-терапія наших травм війни, що дає змогу прожити відчуття такої бажаної помсти, втілюючи біль у лють, проте залишає надію на світле майбутнє, – зазначила генеральна продюсерка стрічки Ірина Костюк.

Горор Конотопська відьма – акторський склад

Головні ролі у фільмі жахів виконали Тетяна Малкова, Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов та Сергій Сосновцев.

горор Конотопська відьма

Кадр з фільму жахів Конотопська відьма

До роботи над фільмом долучилися військові консультанти. У стрічці зняли трофейний БТР. Військові є й серед творчої команди. Так, автор ідеї та сценарист Ярослав Войцешек нині проходить службу в лавах ЗС. Художниця з костюмів Ірина iSky – учасниця бойових дій, яка забезпечила майданчик справжньою трофейною формою російських солдатів.

У фільмі знялися ветеран війни Назар Грабар, військовий ЗСУ Олександр Печериця, офіцер батальйону Свобода Володимир Ращук, а також військовий ЗСУ Даніель Салем, для якого Конотопська відьма стала кінодебютом.

горор Конотопська відьма

Кадр з фільму жахів Конотопська відьма

Горор Конотопська відьма має вікові обмеження. Подивитися стрічку зможуть глядачі, яким виповнилося 18 років та більше.

Фільм-рефлексія, що візуалізує бажання помсти українців за всі злочини росіян, містить сцени насильницької та мученицької смерті окупантів.

Фото: Film.UA

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-29 15:13:57