Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Голод, як спосіб ведення війни, був постійно присутній в російській свідомості – Снайдер

Фото: Факти ICTV

Голод, як спосіб ведення війни, був постійно присутній в російській свідомості. Окупанти знищують українське зерно, аби погрожувати світу голодом.

Про це в інтерв’ю Українській правді розповів американський історик та письменних Тімоті Снайдер.

– Коли я бачу, як Росія зруйнувала Маріуполь, окупувала Азовські порти, намагається зруйнувати порт в Одесі, атакує порти на Дунаї, мінує поля українських фермерів, затоплює поля на південь від Каховської дамби все це зрештою пов’язане з голодом. Всі ці речі спричиняють голод. при цьому, цього разу самим українцям голод не загрожує, але росіяни морять або погрожують заморити голодом решту світу, – сказав він. 

Історик зазначив, що Путін перетворився на Сталіна шантажуючи деякі країни голодом. 

Зараз дивляться

– Путін починає вирішувати хто отримає їжу, а то ні. Він каже африканцям: можливо ви будете голодувати, а може я дам вам їжу. Так він використовує голод, як інструмент війни. І я справді думаю, що цей дивний взаємозвʼязок був присутній увесь час, – розповів Снайдер.

За останні 20 років, наголошує експерт, Росія доклала багато зусиль, щоб заперечити голодомор

– Були російські історики, спеціальна місія яких полягала у том, щоб літати по світу і запевняти на конференціях, що голодомору не було. Вони казали, що голод був через помилку правління, що постраждали всі. У них була місія довести, що у голодоморі не було нічого пов’язаного саме з українцями, – додав історик

Раніше Снайдер заявляв, що Путін перетворив РФ на фабрику геноциду,  тому росіяни мають понести колективну відповідальність за криваві злочини проти українського народу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-10 15:14:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин