Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Генрі Кавілл вперше стане батьком

Зірка Супермена та Відьмака Генрі Кавілл стане батьком. Він та його кохана Наталі Віскузо чекають на первістка.

Генрі Кавілл вперше стане батьком

Британський актор підтвердив радісну новину під час нью-йоркської прем’єри шпигунського бойовика Міністерство неджентльменської війни, у якому він зіграв головну роль.

– Я дуже схвильований цим. Ми з Наталі дуже схвильовані цим. Я впевнений, що ви побачите набагато більше, – сказав Кавілл.

Пару помітили в Нью-Йорку в неділю, 14 квітня, коли Генрі та Наталі виходили з готелю. На Віскузо була чорна сукня по фігурі, яка не приховувала, що вона при надії.

Зараз дивляться

Що відомо про дівчину Генрі Кавілла

Закохані офіційно оголосили про свої стосунки у квітні 2021 року. Вони опублікували на своїх сторінках в Instagram однакове фото, на якому вони грали партію в шахи.

– Це я зберігаю спокійний та впевнений вигляд, незадовго до того, як моє прекрасне і блискуче кохання Наталі знищить мене за шахами, – зазанчив тоді Кавілл у підписі до знімка.

Потім вони дебютували на червоному хіднику в Нью-Йорку в жовтні 2022 року на прем’єрі фільму Енола Холмс 2 від Netflix, де актор виконав роль Шерлока Голмса.

Продюсерка Наталі Віскузо займає керівну посаду у Vertigo Entertainment. Вона разом з Кавіллом оголосила про спільну роботу над екранізацією гри Warhammer 40,000 у грудні 2022 року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 09:52:19