Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Допомога від США передбачає $60 млрд та ATACMS для України – законопроєкт

Палата представників Конгресу США у середу, 17 квітня, оприлюднила текст законопроєкту щодо фінансування України в розмірі $60 млрд. В ньому передбачені поставки українським військам далекобійних ракет ATACMS.

Що передбачає фінансування України від США

Проєкт закону, передбачає, зокрема, що у найкоротший термін після набрання чинності президент США Джо Байден має надати Україні далекобійні ракети ATACMS.

Водночас в тому випадку, якщо очільник Білого дому вирішить, що подібна поставка зашкодить національній безпеці та інтересам Сполучених Штатів, то він може утриматись від цієї допомоги Україні.

Зараз дивляться

Зі $60,84 млрд для України $13,8 млрд пропонується надати на закупівлю новітніх систем озброєнь, оборонної продукції та послуг. Своєю чергою $23 млрд витратять на поповнення запасів арсеналів Сполучених Штатів.

Також законопроєкт зобов’язує Держдеп і Міноборони США представити американську стратегію щодо підтримки України протягом 45 днів.

Підтримка Україні, згідно із проєктом закону, пропонується надаватись у вигляді кредиту, втім до 50% кредитних коштів можуть бути списані Конгресом після 15 листопада 2024 року, тобто після проведення виборів президента і довиборів до Конгресу США.

Крім того, документ передбачає можливість конфіскації активів країни-агресора Росії для покриття боргів за кредитом.

Новина доповнюється…

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-17 20:39:20