Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дмитро Дікусар розповів, як змінився за два роки великої війни в Україні

Хореограф Дмитро Дікусар, який служить в лавах ЗСУ, розповів, як змінився за два роки повномасштабної війни в Україні.

Дікусар висловився про зміни за два роки війни

Хореограф зізнався, що 24 лютого 2022 року стало для нього початком нового життя. Однак після двох років великої війни, за словами Дікусара, у нього з’явилося розчарування в деяких людях.

– Я знав, що з часом усі звикнуть до війни, і ставлення до військових буде “я туда их не посылала”, але не думав, що так швидко. Розчарувало те, як легко людей ввести в оману й роз’єднати на темі мови (“дякую” Фаріон), на темах “усі командири – конч*ні” і “в ЗСУ нічого не видають, всі бігають з голими дупами”… Ворожа ІПСО працює, на жаль! – заявив військовослужбовець.

Зараз дивляться

Також Дікусара розчарували псевдоволонтери, які підірвали довіру до справжніх волонтерів, та можновладці, “які вирішили, що зараз дуже зручний момент вкрасти ще більше, ніж вони це робили раніше”.

– Все це (плюс втрата величезної кількості товаришів і втома від довгої війни) зробило мене дуже нетерпимим до “г*вно-людей” і в певних моментах дуже агресивним. Іноді я докладаю надзусилля всередині себе, щоб не розбити комусь голову навпіл, – сказав Дмитро.

Дікусар додав, що тримати себе в тонусі та не опускати руки йому допомагають добрі та порядні українці, які продовжують підтримувати військових та вірять у нашу перемогу.

– А також тримає пам’ять побратимів, які віддали своє життя у боротьбі за свободу та існування всієї української нації. І жага помсти нелюдам, що накоїли стільки біди й лиха на території моєї країни та за її межами, – наголосив він.

Фото: Дмитро Дікусар

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-24 13:55:16