Будівельні матеріали м.Ніжин

дивитись відео та огляд матчу Євро-2024

Збірна Іспанії з перемоги над командою Хорватії у групі В стартувала на чемпіонаті Європи з футболу-2024 у Німеччині.

Гра Іспанія – Хорватія відбулася 15 червня на стадіоні Олімпіаштадіон у Берліні та завершилася перемогою фурії роки з рахунком 3:0.

Іспанія – Хорватія: як минула гра

Збірна Іспанії повела у рахунку на 29-й хвилині, коли Альваро Мората низом пробив у сітку воріт Домініка Ліваковича. Ще через три хвилини підопічні Луїса де ла Фуенте подвоїли свою перевагу після голу Фабіана Руїса.

Зараз дивляться

На останніх секундах першого тайму до розгромного рахунку доклався наймолодший футболіст чемпіонатів Європи в історії – 16-річний Ламін Ямал відпасував на Дані Карвахаля, який забив третій м’яч іспанців у ворота хорватів.

У другому таймі картаті мали нагоду відквитати один м’яч, але Бруно Петкович не зумів пробити Унай Сімона з одинадцятиметрової позначки. Голкіпер парирував удар, а точний удар на добиванні Петковичем суддя не зарахував через порушення правил.

У підсумку, Іспанія здобула перемогу у першому матчі та очолила турнірну таблицю квартету B. Другий матч у цій групі у першому раунді зіграють о 22.00 за київським часом Італія та Албанія.

З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.