дивитись відео та огляд матчу Євро-2024

Збірна Італії здобула вольову перемогу над командою Албанії у першому раунді групового етапу.

Матч Італія – Албанія у групі B відбулася на стадіоні Сігнал Ідуна Парк у німецькому Дортмунді та завершилася перемогою Скуадри Адзури з рахунком 2:1.

Італія – Албанія: як минула гра на Євро-2024

Албанська збірна змогла відкрити рахунок вже на 23-й секунді зустрічі, коли відзначився хавбек Сассуоло Недім Байрамі. Це найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи з футболу.

Попередній рекорд належав представнику країни-агресора Дмитру Кіріченку, який забивав Греції на Євро-2004 на 1 хвилині та 7 секунді.

На 11-й хвилині матчу рахунок зрівняв захисник збірної Італії Алессандро Бастоні після пасу від півзахисника Лоренцо Пеллегріні. А ще через п’ять хвилин хавбек Нікола Барелла вивів Італію вперед.

Другий тайм завершився без голів, відтак фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Італії з рахунком 2:1.

Після першого туру лідером групи В є Італія (3 очки), яка розгромила Хорватію з рахунком 3:0. На другій позиції розташувалася Італія (3), третьою йде Албанія (0), а замикає турнірну таблицю квартету – Хорватія (0).

Наступний матч Албанія проведе проти Хорватії 19 червня, а 20 червня відбудеться гра Іспанія – Італія. З детальним календарем і розкладом матчів Євро-2024 ви можете ознайомитися у нашому матеріалі.