Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Де українці найчастіше купували вживані авто в грудні 2023 року: рейтинг за областями

Українці активно купували вживані авто всередині країни. У грудні 2023 року наші водії придбали з 95,8 тис. авто з пробігом – 76% покупок було в межах України. Саме час з’ясувати, де найчастіше перепродують авто з пробігом.

Де найчастіше продають вживані авто: рейтинг за областями

Так, експерти з Інституту Дослідження Авторинку з’ясували, що найчастіше українці купують авто з пробігом у Києві – було куплено понад 11,6 тис. за грудень 2023 року.

Друге місце за Київською областю – 7,7 тис. авто з пробігом.

Зараз дивляться

Трійку лідерів замикає Львівська область – 7,5 тис.

Найменше угод щодо транспорту з пробігом було на територіях областей з окупованими територіями – Луганська, Донецька та Херсонська.

Не секрет, що вже з грудня українці могли перереєструвати авто у Дія – сервіс уже став популярним, і за останній місяць 2023 року було 1440 продажів авто з пробігом, 62 мотоциклів і 1 мопеда. Варто зазначити, що послуга стала доступною тільки 20 грудня – статистика всього за 11 днів.

Очікується, що незабаром з’явиться можливість і розмитнення авто у Дія. Це допоможе боротися з корупцією – формула підрахунку податків буде прозорою і зрозумілою кожному. Для цього також хочуть ввести електронну базу даних для ввезеного транспорту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 18:09:06