Компанії України

Де оформити кредит, окрім банку?

Будівельні матеріали м.Ніжин

Послуга «кредит онлайн» надала людям можливість отримувати позики моментально. Наприклад, компанія «Ваша Готівочка» пропонує свою поміч у вирішенні термінових фінансових питань вдень та вночі. Її клієнти можуть кредитуватися у відділеннях або оформити кредит онлайн на сайті.

Зараз онлайн-кредитування затребуване людьми через декілька важливих причин:

  • зручно;
  • швидко;
  • безпечно.

Будь-яка людина, якій терміново потрібні фінанси, може звернутися до МФО «Ваша Готівочка» та отримати їх на банківську картку за 15 хвилин.

Цей кредитор визначив гнучкі умови та створив просту процедуру оформлення, щоб пройти її було реально кожному охочому. Окрім цього, вона не просить надавати довідку про доходи, фото з паспортом або з банківською карткою, а також вказувати номер телефону родича.

Як оформити позику на картку: детальна інструкція

На сайті «Ваша Готівочка» оформити кредит можна з мобільного телефона, комп’ютера або іншого гаджета, за допомогою якого зручно зайти на офіційний сайт компанії та подати заявку.

Що потрібно робити, щоб отримати кошти?

  1. Вибрати умови кредитування.

«Ваша Готівочка» видає мікропозики на суму від 200 до 9000 гривень та на термін від 1 до 16 днів. Нові клієнти отримують фінанси безвідсотково (під 0%). Після завершення стандартного періоду користування можна здійснити пролонгацію та продовжити користування коштами, але тоді відсоткова ставка складатиме 2% в день від тіла позики.

2. Підтвердити картку.

Верифікація картки дозволяє компанії переконатися в тому, що строк її дії не закінчився та клієнт намагається оформити міні-кредит безпосередньо на свою банківську карточку.

3. Заповнити форму заявки.

На даному етапі необхідно вказати особисту інформацію в анкеті: серію та номер паспорта, ІПН, вік, ПІБ та контактні дані.

Далі потрібно надіслати заявку на розгляд та дочекатися рішення за нею. Як правило, інформація розглядається протягом 5 хвилин. Потім на мобільний номер клієнта буде відправлено SMS з позитивним результатом.

У «Ваша Готівочка» оформити позику може кожен охочий

Вимоги до позичальників спрощені до елементарного: їм не потрібно підтверджувати платоспроможність, проходити перевірку кредитної історії та повідомляти дані контактних осіб. У «Ваша Готівочка» оформити кредит можна без цієї тяганини, адже компанія лояльно ставиться до клієнтів та завжди готова виручити коштами.

За допомогою даної компанії, отримати фінансову допомогу для термінових потреб вдасться в будь-який день та о будь-якій годині. Вона завжди готова прийти на поміч та оперативно надати мікропозику на карточку.

 

Магазин Автозапчастин м.Ніжин