Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чарльз III звернувся до українців у другі роковини повномасштабної війни

Король Великої Британії Чарльз III звернувся до українців у другі роковини повномасштабного вторгнення російських військ.

Чарльз III висловився про війну в Україні

Монарх заявив, що рішучість і сила українського народу надихають його, оскільки ми продовжуємо боротися за свою свободу та незалежність.

– Попри величезні труднощі та біль, яких вони зазнали, українці продовжують демонструвати героїзм, з яким їх так тісно асоціює світ. Це справжня доблесть перед обличчям невимовної агресії. Я відчув це особисто під час численних зустрічей з українцями, які мав з початку війни, від президента Зеленського та пані Зеленської до новобранців, які проходять підготовку тут, у Сполученому Королівстві, – йдеться у повідомленні.

Зараз дивляться

Король показав архівне фото, на якому він з дружиною Каміллою ставить свічки в Українському Католицькому Соборі в Лондоні у 2022 році.

На другому знімку зображена зустріч Чарльза III та президента України Володимира Зеленського в Букінгемському палаці у 2023 році.

– Мене продовжує дуже надихати те, що Сполучене Королівство і наші союзники залишаються в авангарді міжнародних зусиль з підтримки України в час таких великих страждань і потреб. Моє серце з усіма постраждалими, і я згадую їх у своїх думках і молитвах, – додав король Британії.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-24 16:43:27