Компанії України

Бюджетний VS дорогий: 3 ключові відмінності смартфонів

Будівельні матеріали м.Ніжин

Сьогодні помітно зменшилася грань між бюджетними смартфонами та дорогими девайсами. Швидкість роботи та продуктивність кожного пристрою доволі висока та дозволяє користуватися соцмережами, переглядати відео або працювати без серйозних зависань.
Більшість користувачів переважно використовують смартфон виключно для спілкування та перегляду кіно. Це ніякий не секрет. І в такому разі, виникає питання: навіщо вони переплачують за девайс з функціоналом, який їм просто не потрібен?
Щоб знайти відповідь, ми звернулися до консультантів інтернет-магазину електроніки Eldorado. На прикладі смартфонів Oppo A31 та Samsung Galaxy A71 фахівці склали список певних параметрів, які відрізняють бюджетник від дорогого апарату. Тож, давайте розглянемо.

Матеріали корпусу

  Смартфони різного цінового сегменту, перш за все, відрізняються матеріалами, з яких зібраний корпус. Смартфон OPPO a31 хоч і має сучасну зовнішність, але виглядає просто за рахунок пластика. Так, це практично й дозволяє заощадити частину бюджету, але такий корпус не створює враження преміального девайса. Плюс, швидко дряпається та втрачає привабливість.

       На противагу цьому в Galaxy A71 корпус виконаний з сучасного матеріалу Glasstic. Він має надійний захисний шар та геометричний візерунок, що красиво переливається на сонці, створюючи кожного разу нові цікаві відображення. Відчуття від такого матеріалу в рази яскравіше, ніж від пластику. Та й прослужить він без втрати “зовнішності” довше.

Технології дисплею

Наступна відмінність, безумовно, екран. 

Судячи з характеристик https://eldorado.ua/smartfon-samsung-galaxy-a71-6128-gb-black-sm-a715-fzkusek-/p71281334/ Samsung Galaxy A71 має такий саме дисплей, як й Galaxy S10:

  • матриця Super AMOLED Plus;
  • роздільна здатність 2400×1080 точок, повноцінний Full HD+;
  • щільність пікселів 393 ppi;
  • AlwaysOn Display та надійний Corning Gorilla Glass 3;
  • круглий виріз під фронтальну камеру.

До дисплею немає ніяких питань. Він відмінно передає картинку, в натуральних кольорах та з максимальною контрастністю. Також він непогано працює з динамічними сценами та показує відмінну продуктивність в іграх.

В Oppo A31 все набагато скромніше. Тут матриця IPS з роздільною здатністю всього 1600×720 пікселів. Кути огляду хороші, але при реальному порівнянні серйозна різниця відчувається неозброєним оком.

Фото та відео

Третя відмінність – камери. В Oppo встановлено 4 модуля – 3 на тильній стороні, 12 + 2 + 2 МП + фронтальна на 8 МП. 

 

Основна камера непогана і вона навіть знімає відео 1920×1080 пікселів. Але відсутність якісної стабілізації та недосконалість оптики не дозволяють отримувати ідеальні знімки в будь-якому ракурсі. Потрібно підлаштовуватися під освітлення та ловити момент.

Потужний блок камер Samsung Galaxy A71 дозволяє завжди отримувати знімки та відео високої якості. 

сновний модуль тут на 64 МП. Йому асистує 12 МП ширококутник, датчик глибини на 5 МП та макро,

також на 5 МП. Телефон записує відео 3840×2160 пікселів з відмінною стабілізацією та автофокусом.

 

Магазин Автозапчастин м.Ніжин