Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Британія запровадила санкції проти керівників колонії, де помер Навальний

Уряд Великої Британії запровадив санкції проти шести людей – керівників у колонії, де помер російський опозиціонер Олексій Навальний.

За інформацією Міністерства закордонних справ Великої Британії, підсанкційним керівникам колонії буде заборонений в’їзд на територію країни, а їхні активи певний час будуть замороженими.

Хто потрапив під санкції за смерть Навального

  • Вадим Калінін – начальник колонії;
  • Сергій Коржов – заступник начальника колонії;
  • Василь Видрін – заступник начальника колонії;
  • Володимир Пилипчик – заступник начальника колонії;
  • Олександр Голяков – заступник начальника колонії;
  • Олександр Образцов – заступник начальника колонії.

В уряді Британії вважають, що ці люди відповідальні за неналежне поводження з ув’язненими в колонії, включаючи ненадання умов для відповідної медичної допомоги або своєчасного доступу екстрених служб, що, ймовірно, призвело до смерті Олексія Навального.

Зараз дивляться

Міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон заявив, що російська влада сприймала Навального як загрозу і неодноразово намагалася змусити його замовкнути. Зокрема, його отруїли представники ФСБ Росії у 2020 році, а згодом відправили до колонії.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть Олексія Навального. Британія закликала негайно передати тіло Навального його родині, провести повне та прозоре розслідування його смерті.

Смерть Олексія Навального – що відомо

У російській колонії 16 лютого заявили про смерть Олексія Навального – російського опозиціонера. Там стверджують, що Навальний після прогулянки відчув себе зле. Медики нібито вжили реанімаційні заходи, але врешті було констатовано його смерть.

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що в смерті Олексія Навального, очевидно, винен російський диктатор Володимир Путін.

У НАТО заявили, що потрібно встановити всі факти щодо смерті Навального, а в Європейській комісії назвали смерть російського опозиціонера похмурим нагадуванням про те, ким є Путін та що уособлює його режим.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-21 19:47:59