Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Британія оголосила про новий пакет допомоги для України на майже 47 млн доларів

Велика Британія надасть Україні новий зимовий пакет гуманітарної допомоги Україні на суму майже 37 млн фунтів стерлінгів (близько 47 мільйонів доларів).

Про це йдеться на сайті британського уряду.

Зазначено, що напередодні свого першого візиту до США глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон повідомив про виділення гуманітарної допомоги Україні у розмірі 29 мільйонів фунтів стерлінгів, а також про надання ще 7,75 мільйона фунтів стерлінгів на гуманітарну діяльність, спрямовану на задоволення потреб найвразливіших верств населення України.

Зараз дивляться

– Виділене фінансування є частиною загального обсягу гуманітарної допомоги Великої Британії Україні та регіону у розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів на 2023-2024 роки, про що було оголошено на Конференції з питань відновлення України у червні, – йдеться у повідомленні.

Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка України з боку Великої Британії наразі становить 9,3 млрд фунтів стерлінгів (11,72 млрд доларів).

У День Святого Миколая та Збройних сил України Факти ICTV збирають гроші на дрони для наших захисників. Долучайтеся до збору за посиланням.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Війна в Україні, Велика Британія

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-06 12:23:16