Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Артем Пивоваров поставив фанатку на місце під час концерту – ВІДЕО

Співак Артем Пивоваров гнівно звернувся до шанувальників, які дорікають йому в тому, що на своїх концертах він багато говорить про війну в Україні.

Пивоваров попросив незадоволених фанів не приходити на його концерти

В Instagram Артем оприлюднив відео, у якому показав коментар-закид від підписниці. Фанатка сказала, що на виступах артист нібито багато говорить проповідей і нікому не потрібних міркувань.

Пивоваров не став мовчати і прямо на концерті звернувся до тих, кому не подобаються його слова про те, що відбувається в Україні. Крім того, в коментарях люди, які були на цьому концерті, кажуть, що до цього із залу пролунала якась фраза від однієї з глядачок, що розізлила Артема.

Зараз дивляться

– Це 184-й благодійний концерт. Немає приводів не говорити про Україну. Тому всі, хто кажуть, що я не повинен цього робити, мені плювати. Я буду про це говорити, тому що для мене це важливо, – сказав співак.

Він додав, що ті, кому це не подобається, можуть вийти із залу, і гроші за квиток їм буде повернуто.

– Для мене це важливо. Це моя місія сьогодні, – підсумував Пивоваров.

Шанувальники підтримали Артема, зазначивши, що говорити зараз про Україну – це важливо.

  • Стає страшно за таких людей і за їхню свідомість! Війна триває! І про це потрібно говорити!
  • Всі твої промови важливі і їх потрібно говорити! Їх має чути весь світ!
  • Так говорять тільки ті, хто нічого не робить. Їм же всім краще видно, як потрібно робити. А про війну потрібно говорити, бо дехто вже й забув, що вона є.
  • На концерті виникла ситуація: жінка з прапором України та у вишиванці крикнула йому, що “тут немає українців, тут тільки самі сєпари”… Ну, звісно, кожен говорить тільки за себе, то ось він і відреагував на це висловлювання і дуже гідно це зробив.
  • Я була на цьому концерті. Річ у тім, що якась жінка із залу викрикнула, що в цьому залі немає українців, і Артема це розлютило, – пишуть шанувальники Пивоварова.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 17:55:07