Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Apple хотіли купити Tesla, але відмовилися від умов Ілона Маска

Ілон Маск хотів, щоб Apple поглинула Tesla, зробивши мільярдера генеральним директором усієї корпорації. Тім Кук відмовився на такі умови, які висунув Ілону 2020 року.

Маск запропонував Apple купити Tesla: подробиці

Про цю незвичайну пропозицію стало відомо зараз, коли Apple остаточно закрила свій проєкт зі створення безпілотного електрокара. Йдеться про програму Project Titan, від якого відмовилися через 10 років роботи і вкладених мільйонів.

Тепер же інсайдери повідомляють, що 2020 року Ілон звернувся до Тіма Кука, щоб обговорити поглинання Tesla з боку Apple. До цього мільярдер висунув одну умову – він хоче стати генеральним директором Apple, замінивши Тіма Кука.

Зараз дивляться

Пропозицію Маск висунув у найгірші дні для Tesla, коли компанія працювала над створенням Model 3. Утім, Кук не оцінив таку ідею з придбанням.

Однак глава Apple через деякий час сам звернувся до Маска з бажанням купити Tesla, але ось на умові зробити Ілона генеральним директором компанії все зупинилося. Примітно, що Кук і Маск заперечували, що вели такі переговори.

Зрештою в Apple вирішили, що вигідніше буде розробити свій електрокар, з яким і вийдуть на ринок авто.

Нагадаємо, що наприкінці лютого в Apple відмовилися від виробництва електрокара. Над цим проектом працювало близько 2 тис. співробітників, для яких таке рішення компанії стало несподіванкою.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 12:52:06