Англія переграла Швейцарію у серії пенальті та вийшла у півфінал Євро-2024

Збірна Англії стала третім півфіналістом Євро-2024, обігравши в 1/4 фіналу команду Швейцарії у серії пенальті.

Матч Англія – Швейцарія відбувся на Меркур Шпіль-Арена у Дюссельдорфі та завершився перемогою англійців після серії пенальті з рахунком 1:1 (5:3).

Англія – півфіналіст Євро-2024

Рахунок у матчі відкрили швейцарці у другому таймі. Дан Ндоє прострілив із флангу у воротарський на Бреля Емболо, який замкнув м’яча у порожні ворота.

Через п’ять хвилин після пропущеного підопічні Гарета Саутгейта зрівняли після голу Букайо Сака. Оскільки більше голів команди не забили, гра перейшла до екстратаймів, а згодом до серії пенальті.

Суперником збірної Англії у півфіналі Євро-2024 стане переможець матчу Нідерланди – Туреччина.