Анді Делор знепритомнів під час матчу Кубка зірок Катару – ВІДЕО

Під час фіналу матчу Кубка зірок Катару між командами Умм-Салаль та Аль-Арабі Доха сталася моторошна подія. 32-річний футболіст Анрі Делор раптово впав на газон посеред.

На шостій хвилині зустріч Делор відкрив рахунок у матчі, відзначившись у ворота Аль-Арабі. Втім, через 10 хвилин він зненацька втратив свідомість та почав битися в конвульсіях.

Медики оперативно відреагували на інцидент та надали йому першу допомогу. Делор залишив поле на ношах.

За повідомленнями французької преси, гравець пізніше повернувся на стадіон та дивився гру у другому таймі на лаві запасних.

— Спасибі всім за ваші повідомлення, все прийшло в норму, – повідомив алжирський футболіст після матчу.

Перемогу у матчі здобув Умм-Салаль, який переграв по пенальті Аль-Арабі з рахунком 5:4. Основний час зустрічі завершився нічиєю 4:4.

Що відомо про Анді Делора

Він виступає за катарський Умм-Салаль з 2023 року. Раніше він захищав кольори здебільшого французьких клубів, зокрема: Аяччо, Ніцци, Кана, Тулузи, Монпельє, Тура.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Також він виступав за мексиканську команду УАНЛ Тигрес, з якою виграв чемпіонат країни з футболу у 2016 році. Делор є гравцем збірної Алжиру. Разом із національною командою він став переможцем Кубку африканських націй-2019.

Скриншот: La Gazette du Fennec

Джерело: L’Equipe