Позбавляємося від болю в горлі правильно
Біль у горлі свідчить про наявність запалення задньої стінки горла. Причин запалення чимало: від банального переохолодження до дихання пересушеним повітрям. У залежності від інтенсивності запалення людину може турбувати висока температура, нежить, важкість дихання тощо.
На https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/ot_boli_v_gorle завжди можна знайти найближчу аптеку з найдоступнішими за ціною ліками. МІС Аптека 9-1-1 дає таку змогу кожному.
Місцеве лікування болю
Звісно перед покупкою препаратів потрібна консультація фахівця. Адже самостійний вибір ліків може ускладнити ситуацію: запалення на деякий час буде знято, але проблема не вирішиться.
Один з перевірених способів – полоскання антисептичними засобами. Для цього використовують:
- Ротокан;
- Фурацилін;
- Хлорофіліпт;
- Мірамістин тощо.
Якщо під рукою немає цих препаратів, допоможе розчин солі з содою. Ложку солі та ложку соди потрібно розчинити у теплій воді, та використати цей розчин для полоскання.
Крім того, добре допомагають спреї, які чинять знеболювальну та протимікробну дію. До таких засобів належить Стрепсілс, Орасепт, Тантум Верде тощо. Таблетки для розсмоктування також допомагають тимчасово позбутися больових відчуттів.
Загальні рекомендації у лікуванні
Звісно, медичні препарати допомагають, але потрібно дотримуватися й загальних рекомендацій. Серед головних з них:
- вживання великої кількості рідини для виведення шкідливих речовин з крові;
- вживання м’якої їжі, що не травмує горло;
- пиття чаїв;
- відмова від куріння;
- достатня вологість у приміщенні;
- доступ свіжого повітря у кімнату;
- дихання через ніс на вулиці;
- не потрібно напружувати голосові зв’язки тощо.
Якщо поєднати застосування сучасних препаратів та дотримуватися вищезгаданих рекомендацій, то вже за кілька днів можна повністю одужати. Деякі поради з народної медицини можуть не тільки не призвести до бажаного ефекту, але й нашкодити організму. Наприклад, ефективність компресу з горілки або розтирання нею всього тіла не доведено.