Будівельні матеріали м.Ніжин
Компанії України

4 правила, як одягати правильно дитину

Якщо ви підбираєте в дитячий гардероб тільки кращі речі, що перевірені практикою, то бренд Fendi Kids ідеально підходить для цього. На invogue.ua ви знайдете останні колекції відомого законодавця моди, адже виробник пропонує функціональний і стильний одяг для всіх. Проте ж як вдягати дитину, аби виховати в неї правильне ставлення до речей і надати максимум зручності, розповідаємо в цій статті.

Лише якісний одяг

Вибирайте якісний одяг, незалежно від пори року чи того, як довго малюк носитиме речі. Чому це важливо:

  • матеріали приємні до тіла та не викликають алергії;
  • на шкірі не з’являються подразнення від поганих швів;
  • одяг гарно пропускає повітря тощо.

Речі з якісних матеріалів переживуть більшу кількість прання. А це для дитячих речей — обов’язкова умова. Можна підбирати одяг з комбінації натуральних і синтетичних волокон.

Кожному сезону — окремі компоненти

Бажано сформувати різні комплекти на різні сезони. Наприклад, влітку можна носити речі з бавовни, льону, інтерлоку, рибани, фулікри тощо. Для холодних часів краще підібрати більш утеплені матеріали. Наприклад, підходять футер, махра, вовна тощо.

Багатошаровість обов’язкова

Особливо важлива багатошаровість у холодні пори року. Завдяки їй можна зберігати тепло й відводити вологу. Має бути три шари:

  • нижчий — білизна, майка з натуральних матеріалів;
  • середній — утеплення завдяки звичайним речам; 
  • верхній — куртка чи інший одяг, що захищає від вітру й вологи.

Влітку з цим простіше. Однак не забувайте про головні убори в спеку.

Для вулиці й дома — різні речі

Не варто привчати дитину ходити в домі та на вулиці в однакових речах. По-перше, не завжди температура повітря у кімнаті й на вулиці збігається. По-друге, домашній одяг значно відрізняється, він м’якше й комфортніше.

Ці правила стосуються і дитини, і батьків. Привчайте малюка з малечку, як вдягатися в різну погоду та самі вибирайте для дитини якісні речі. Надавайте перевагу комфорту й безпеці дитини.