Будівельні матеріали м.Ніжин

Іван Чупринко не потиснув руки іранцю на церемонії нагородження – ВІДЕО

Український паверліфтер Іван Чупринко відмовився потиснути руку іранському спортсмену Аміру Резе Месфорушу під час церемонії нагородження на чемпіонаті світу з жиму лежачи.

На змаганнях у Сан-Сіті (Південна Африка) Чупринко у ваговій категорії до 74 кг став чемпіоном світу в жимі лежачи. Друге місце посів представник ПАР, а третє – іранець.

Коли українець піднявся на п’єдестал пошани, то привітав спортсмена з ПАР, потиснувши йому руку. Однак він показово відмовився потиснути руку іранцю, який двічі подавав йому руку.

На змаганнях українець тріумфував у класичному жимі лежачи та жимі лежачи в екіпіруванні, ставши абсолютним чемпіоном з новим світовим рекордом – 300,5 кг. Рекорд тримався з 2015 року.

Загалом збірна команда України на чемпіонаті світу з жиму лежачи у місті Сан-Сіті здобула два золота, срібло та бронзу.

Нагадаємо, Іран постачає Росії безпілотники, якими країна-агресор тероризує Україну разом з ракетами.

29 травня Верховна Рада підтримала рішення РНБО України щодо запровадження санкцій проти Ірану на 50 років. Президент Володимир Зеленський повідомив, що російські війська за час повномасштабної війни випустили по Україні 1 600 іранських дронів-камікадзе.