Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

YouTube обмежує показ відео після блокування реклами

YouTube почне блокувати показ відео через сторонні додатки. Таким чином платформа боротиметься з блокувальниками реклами, яка є основним заробітком компанії.

YouTube зупинятиме відео за блокування реклами

Так, якщо раніше такі обмеження стосувалися тільки комп’ютерів і браузерів із блокуванням реклами, то тепер спроби Google торкнулися і мобільних пристроїв.

– Ми дозволяємо стороннім додаткам використовувати наш інтерфейс тільки в тому разі, якщо вони дотримуються умов надання послуг, – заявили у компанії.

У блозі YouTube зазначається, що користувачі можуть зіткнутися з повільним завантаженням відео або повідомленням про помилку “Наступний контент недоступний у цьому додатку”.

Зараз дивляться

Це черговий крок у боротьбі з обходом обмежень – YouTube показує по дві реклами перед відео, їх відключити можна тільки з платною підпискою YouTube Premium. В Україні ця послуга коштує 99 грн на місяць, і на додачу до відсутності реклами з’явиться можливість зберігати ролики офлайн і користуватися YouTube Music.

Відомо, що популярним мобільним додатком для блокування реклами є AdGuard.

Утім, із сервісами Google потрібно бути обережними, коли мова заходить про особисті дані. Нещодавно Google зобов’язали видалити мільярди записів про активність користувачів у режимі інкогніто. При цьому в компанії запевняли, що режим інкогніто не збирає інформацію про те, чим займається користувач у мережі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 12:07:51