Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Як не сплутати респіраторне вірусне захворювання з алергією на пилових кліщів – експерт

Сухий кашель і нежить – зазвичай, прояви респіраторно-вірусного захворювання, яке чатує на нас в сезон застуд, але такі ж ознаки також можуть вказувати на наявність небажаних гостей у вашому ліжку – пилових кліщів.

Ребекка Суейн – експертка з матраців і постільної білизни розповіла про найпоширеніші тривожні ознаки, що вказують на наявність пилових кліщів.

Пилові кліщі – хто вони?

Пилові кліщі – мікроскопічні шкідники, яких приваблюють відмерлі частинки людської шкіри – лусочки, що залишаються в постільній білизні. От ними і живляться маленькі паразити.

Зараз дивляться

Хоча вони нешкідливі для більшості людей, пилові кліщі можуть спровокувати алергічні реакції, такі, як астма, екзема та риніт.

– Хоча ви не побачите цих створінь без мікроскопа, їхню присутність можна запідозрити, якщо вранці потерпаєте від сухого кашлю чи свербежу в очах, – говорить Суейн.

Симптоми алергій на пилових кліщів

Чхання та нежить – ще одні тривожні ознаки, на які варто звернути увагу.

Окрім симптомів, схожих на застуду, інші ознаки пилових кліщів включають неконтрольований свербіж тіла, утруднене дихання, почервоніння очей та порушення сну.

Суейн рекомендує прати всю постільну білизну при температурі вище 60 °C.

Експертка наголошує, що всі піжами та наволочки також варто прати раз на тиждень, а не чекати, так званого, дня прання – раз на 10-12 днів.

Якщо хворіли, змінюйте постіль частіше.

Джерело: Express

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-31 17:11:51