Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Італії хочуть провести виставку про “розквіт” Маріуполя під окупацією РФ

В італійському місті Модена росіяни та проросійські італійці планують провести захід, на якому, за участі консула РФ в Італії, українське місто Маріуполь нібито переживає “швидкий процес відновлення” після окупації Росією.

Відповідний анонс заходу був розміщений організаторами у Facebook.

Організатором “виставки-конференції” виступила культурна асоціація Росія Емілія-Романья, а спікерами на заході заявлені: президент асоціації Лука Россі, генеральний консул Росії Дмитро Штодін, італійський представник міжнародного руху русофілів Елізео Бертоласі й так званий незалежний журналіст Андреа Лучіді.

Зараз дивляться

Сам захід запланований на 20 січня о 15:00 (за місцевим часом) у Громадській залі на вулиці Вітербо 80.

В анонсі пропагандистського заходу прописані добре відомі проросійські тези про начебто “народне повстання” на Донбасі, а також про “швидкий процес відновлення” Маріуполя. Втім, організатори замовчують, що місто зазнало суттєвих руйнувань саме через російську агресію та окупацію.

Реакція України

Речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив, що виставка в Модені про “розквіт” Маріуполя під російською окупацією є провокацією.

– МЗС України вже доручило українському посольству в Римі підготувати офіційне звернення. На офіційному рівні Італія рішуче підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. І ми очікуємо, що на цей пропагандистський захід буде відповідна реакція, – повідомив він.

Примітно, що в спільнотах у Facebook, а також групах українців в Італії вже пропонуються дії для недопущення проведення такої виставки.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-04 15:24:36