Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна буде учасницею мирних переговорів – Трамп

Фото: Getty Images

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Україна буде учасницею мирних переговорів про завершення війни.

Про це американський президент сказав під час спілкування з журналістами у Білому домі 13 лютого.

Трамп про переговори щодо закінчення війни

Журналісти запитали у Дональда Трампа, чи буде українська сторона долучена до подальших мирних переговорів, які адміністрація президента США вестиме з Росією.

Зараз дивляться

– Звісно, буде. Вони є частиною цього. У нас буде Україна та Росія. Будуть залучені інші люди, – стверджує Трамп.

Водночас президент США не уточнив, кого саме він має на увазі.

Також Дональд Трамп згадав нещодавну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним.

– Хтось каже, що я мав першим зателефонувати Зеленському. Але я так не вважаю. Нам потрібно дізнатися, чи хоче Росія укласти угоду. Я знаю, що Зеленський хоче укласти угоду, бо він мені сказав. Тепер я знаю, що Росія теж хоче укласти угоду, – стверджує Трамп.

Нещодавно Дональд Трамп провів розмову з Володимиром Путіним та заявив, що вони з російським диктатором планують зустріч. Після цього дзвінка Трамп поговорив з президентом України Володимиром Зеленським.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Доповнюється…

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-02-13 22:30:00