Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У ГУР розповіли, які саме об’єкти російського ВПК намагаються уражати

Фото: Media Center Ukraine – Ukrinform

Спецоперації Головного управління розвідки Міноборони щодо російського військово-промислового комплексу Росії насамперед спрямовані на ураження критично важливих підприємств для країни-агресора підприємств.

Про це сказав представник ГУР Вадим Скібіцький в інтерв’ю Українській правді.

— Ми намагаємося вражати саме критичні елементи оборонно-промислового комплексу Російської Федерації. Деякі виробництва свого роду є унікальними, – сказав він.

Скібіцький зауважив, що в разі  ураження об’єкту, на якому виготовляють певні комплектуючі і роблять це тільки там, тоді це дозволить зменшити швидкість виробництва озброєння, або взагалі припинити його виготовлення.

Зараз дивляться

За його словами, ГУР має власну методику, згідно з якою, визначає найбільш критичні об’єкти російського ВПК та виводить їх з ладу. Для цього використовуються не лише безпілотники, а й “інші методи”.

1 жовтня було пошкоджено виробничу базу авіазаводу в Смоленську, в результаті чого було порушено темпи виробництва різних модифікацій ракети Х-59. Три з чотирьох БпЛА влучили в ціль, завдавши значних пошкоджень виробничим потужностям військового підприємства.

Джерело: Українська правда

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-11 19:39:37