Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Tayanna відповіла на питання про брата у Москві

Співачка Tayanna болісно реагує на питання щодо брата у Москві та не любить підіймати цю тему в інтервʼю. Тим не менш, вона пояснила свою позицію стосовно складної родинно ситуації.

Tayanna про брата в Росії

Брат артистки виступає під псевдонімом Міша Марвін та ще до повномасштабної війни активно будував карʼєру в РФ. Після 24 лютого 2022 року він засудив дії країни-агресора і навіть виїхав звідти. Проте невдовзі бажання заробити взяло гору, і співак повернувся.

Обговорювати його вибір сестра не хоче. Сама Tayanna залишається в Києві і разом з усіма українцями добре знає, що таке повітряні тривоги та російські обстріли.

Зараз дивляться

– Я вже пояснювала, що не несу відповідальність за інших людей –  за братів, за сестер, і моя позиція, мені здається, абсолютно ясна, – прокоментувала артистка.

Вона додала, що часто стикається з хейтом в мережі. Їй у приватні повідомлення пишуть прокльони та побажання смерті, і вона болісно на це реагує.

Нещодавно Міша Марвін виступив на одній сцені з артистами-путіністами. Це сталося в Німеччині під час музичного фестивалю.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-30 19:12:30