Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Стефанішина поділилася головним уроком саміту НАТО у Вільнюсі

Україна не отримала більшого під час саміту НАТО у Вільнюсі, тому що лідери держав-членів Організації Північноатлантичного договору не ризикнули взяти на себе занадто велику відповідальність.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час форуму Yalta European Strategy, що відбувався протягом 8-9 вересня у Києві.

– Головний урок, який ми винесли з Вільнюсу: лідери (країн НАТО, – Ред.) виявились неготовими взяти на себе відповідальність за більш амбітну заяву, оскільки не відчували підтримки суспільства, – вважає Стефанішина.

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції стверджує, що надання у Вільнюсі гарантій вступу України в НАТО могло б змінити перебіг повномасштабної війни з Росією.

Зараз дивляться

– Це лише п’ять додаткових слів у декларації, але вони змінили б хід війни – Путін “помер”. Однак політичної волі включити ці п’ять слів не виявилося, – звернула увагу вона.

За словами Стефанішиної, спочатку українську сторону це обурило. Однак потім стало зрозуміло, що необхідно мати підтримку суспільств і парламентів цих країн для того, щоб лідери наступного разу мали достатньо волі для ухвалення такого рішення, додала Стефанішина.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-09 23:12:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин