Будівельні матеріали м.Ніжин

Динамо – Ворскла 3:1: кияни продовжують сезон без втрат очок

Сьогодні у Києві на стадіоні Олімпійський зустрілися київське Динамо та полтавська Ворскла у 4 турі української Прем’єр-ліги.

Гра Динамо – Ворскла закінчилася з рахунком 3:1 на користь підопічних Олександра Шовковського.

Динамо – Ворскла: огляд матчу

У першому таймі ФК Динамо більше володів м’ячем на полі. Півзахисник Микола Шапаренко мав забити штрафний, проте невдало. А за кілька хвилин по тому інший півзахисник Динамо Максим Брагару спробував забити гол у ворота суперників, та м’яч пройшов повз ворота.

На 33-й хвилині гравець Динамо колумбієць Браян Себальйос забив перший гол матчу. На 35-й хвилині динамівець Владислав Кабаєв забив ще один гол у ворота Ворскли.

У другому таймі тренер Ворскли Сергій Долганський зробив заміну одразу трьох футболістів, бо за перший тайм вони не зробили жодного удару у площину воріт суперника.

На 81-й хвилині нападник полтавської Ворскли Самсон Ієде забив перший і єдиний гол у ворота динамівців.

Відео матчу Динамо – Ворскла

За матч динамівці шість разів забивали м’яч у площину воріт ворсклян. А полтавці це зробили лише раз.

Минулого сезону Ворскла зазнала поразки від Динамо – 1:5. Зауважимо, що Динамо поки що виграє всі матчі чемпіонату цього сезону.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Тож команда Олександра Шовковського набрала 15 очок і залишається з матчем у запасі. ФК Ворскла залишився в середині турнірної таблиці (8 пунктів).