Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Що робити, якщо ПФУ відмовляє у призначенні пенсії

ПФУ часто може відмовляти у призначенні пенсії у різних випадках. Наприклад, якщо не сходяться дані в документах або недостатній стаж роботи. Що робити, якщо ПФУ відмовляє у призначенні пенсії – читайте в матеріалі.

Що робити, якщо ПФУ відмовляє у призначенні пенсії

За словами юриста Тетяни Ходіневич, в таких випадках не завжди потрібно йти в суд. Адже причини відмови можуть бути різними.

Наприклад, якщо людина не набула достатнього стажу. Тоді особі потрібно звертатися на те підприємство, де вона працювала.

Там потрібно взяти довідку, де підприємство підтверджує, що ця людина працювала дійсно в цій організації. Після цього вже звертатися у відповідні органи.

Зараз дивляться

Що робити, якщо ПФУ відмовляє у призначенні пенсії через неправильно написаний ПІБ

Експерт зазначає, що якщо в людини написано неправильно ім’я або прізвище, тоді це треба оскаржувати в суді. Однієї інструкції для таких ситуацій не буває. Все – індивідуально. Ми ж не можемо вгадати, який саме недолік у трудовій книжці конкретної людини.

Проблем з трудовими книжками стало більше, адже сам трудовий стаж (вік) збільшився.

Тобто зараз ми можемо бачити підвищені вимоги до страхового стажу для пенсії. Тому всі документи потрібно вчасно оновлювати та перевіряти, аби в майбутньому не довелося відвідувати суди.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-06 16:53:07