Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ запустила нову ІПСО проти України

Фото: Держприкордонслужба

Москва проводить чергову інформаційну операцію проти України під назвою “Ухилянт”.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Що відомо про російську ІПСО “Ухилянт”

Зазначено, що останнім часом у ТікТок та інших соцмережах з’являються ролики, на яких нібито українські чоловіки за кордоном знімають свій відпочинок на відео та називають себе “ухилянтами”.

Зараз дивляться

Такий контент швидко набирає перегляди та коментарі аудиторії ― схвальні та критичні, однак дискусії просувають відео у тренди.

Для подібного контенту одночасно були створені “народні” пісні, у текстах яких завжди простежується основний меседж ― вихваляння “ухилянтів”.

– Синхронність появи численних пісень та відео, що “героїзують” чоловіків, які відмовляються стати на захист власної країни, анонімність їхніх авторів та просування цього контенту організованими групами ботів свідчить про цілеспрямовану ворожу пропагандистську кампанію, – йдеться у повідомленні.

Розвідники вказують, що ця ІПСО ― класична технологія розколу суспільства, коли з одного боку є “оборонці”, а є “ухилянти”. Мета таких дій РФ ― зірвати мобілізацію, збільшити напругу в суспільстві через внутрішнє протистояння.

У ГУР закликали критично ставитися до інформації, яка надходить з анонімних джерел і завжди памʼятати, що можливістю жити, зокрема і споживати контент у соцмережах, ми завдячуємо лише захисникам України.

Раніше ГУР повідомляло, що Кремль збільшив фінансування внутрішньої пропаганди до 58 млрд рублів. Це $500 млн на рік.

Війна в Україні, ГУР

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 11:24:01