Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Про паритет в озброєнні РФ та України говорити поки зарано, але є просування – Міноборони

Фото: Міноборони

Наразі говорити про паритет в озброєнні Росії та України поки що зарано, однак, це питання вже вирішується.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк.

– Ми над цим (паритетом в озброєнні, – Ред.) працюємо. Відповідно до завдань визначених Верховним головнокомандувачем на 2024 рік, ми вживаємо усі заходи, як Міністерство оборони України сумісно із Міністерством стратегічних галузей промисловості щодо нарощування нашого оборонно промислового комплексу й збільшення в рази виробництва ракет, боєприпасів, озброєння й військової техніки, – розповів Гаврилюк.

Він зауважив, що головна увага зараз приділена виробництву засобів протиповітряної оборони. Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості розроблений порядок постачання даного озброєння та техніки для посилення спроможностей української армії.

Зараз дивляться

Крім того, на озброєння приймаються й нові зразки, зокрема власного виробництва. Йдеться про, наприклад, переносні зенітно-ракетні комплекси, а також системи протиповітряної оборони з дальністю понад 100 кілометрів.

Гаврилюк нагадав, що було спрощено нормативно-правову базу, що дозволяє прийняти на озброєння новий зразок військової техніки протягом менше ніж 20 діб.

– Бюджет, який виділяється цього року на Сили оборони, буде практично весь спрямовано на оборонно промисловий комплекс, – каже Гаврилюк.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-29 23:57:08