Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ольга Цибульська розповіла про стан квартири батьків після обстрілів

Квартира батьків співачки Ольги Цибульської в Ірпені досі перебуває в аварійному стані. Оселю зруйнували обстріли російських загарбників ще під час тимчасової окупації міста. Мерія Ірпеня запросила Ольгу на зустріч, щоби вона стала однією з медіа-амбасадорок  відновлення міста, проте після цього на артистку обрушилася хвиля хейту.

Ольга Цибульська розповіла про хейт з боку сусідів її батьків

На своїй сторінці в Instagram Цибульська поділилася, що хотіла долучитися до проєкту з відновлення будинку, але зіткнулася з нерозумінням.

– На мене звалилася хвиля цькування і хейту від мешканців будинку, які вважали що це історія, щоби відновити квартиру батьків благодійними коштами, – розповіла Ольга.

Після цього артистка сказала меру, що поведінка людей її шокувала, тож вона морально не зможе долучитися до проєкту.

Зараз дивляться

В якому стані квартира батьків Ольги Цибульської

За висновками еспертів, оселя перебуває в аварійному стані – пошкоджені опорні конструкції. Частину поверху розглядають під демонтаж. Тож архітектор, що оглядав об’єкт, попередив про небезпеку для життя у разі проведення тут будь-яких робіт. Батьки Цибульської подали документи у поліцію, прокуратуру, архітектуру і Дію, здали кошти для ОСББ на ремонт даху, уточнила співачка. Наразі чекають рішення і дій офіційної комісії.

– Досі відповідь: в процесі. Чекайте. Я вірю, що все вирішиться законно, своєчасно і в порядку черги, – висловила надію артистка.

Ольга Цибульська додала, що відчуває напругу та втому через складні обставини, проте розуміє, що так себе зараз почувають усі українці. В коментарях підписники співчувають співачці, зокрема через ставлення, із яким довелося їй зіштовхнутися, та бажають сили та витримки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 19:08:51