Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Надання ВПО тимчасового житла: які зміни передбачено

На засіданні уряду 5 січня внесено зміни до порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Головні зміни у наданні ВПО тимчасового житла:

  1. До переліку пріоритетності надання такого житла додали нові категорії:
  • родини військовослужбовців з-поміж внутрішньо переміщених осіб;
  • Переселенці, які повторно перемістилися через війну;
  • ВПО з-поміж мешканців відповідної територіальної громади, яка здійснює забезпечення житловими приміщеннями із фонду, житло яких було зруйноване.
  1. Розширено можливості фінансування органами місцевого самоврядування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання ВПО, поза межами їхньої юрисдикції. Тобто ОМС територій, із яких перемістилися ВПО, зможуть брати участь у розподілі житлового фонду у приймаючих громадах.
  2. Тепер переселенці можуть стати на облік громадян, що потребують тимчасового житла, навіть за відсутності такого фонду на момент звернення.

В Мінреінтеграції кажуть, що удосконалений механізм сприятиме ефективному обліку та наданню тимчасового житла для внутрішніх переселенців.

Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб є тимчасовою і надається громадянам, які найбільше її потребують. Чи скасували виплати ВПО із січня 2024 року — читайте на Фактах ICTV.

Зараз дивляться

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Мінреінтеграції

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-06 13:00:19