Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Між станціями Либідська – Теремки можуть запустити човниковий рух: що це таке

Фото: Факти ICTV

У Київському метрополітені розробляють варіант запуску човникового руху по непошкодженому тунелю на ділянці між станціями Либідська та Теремки.

Про це повідомив на брифінгу директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор у суботу, 9 січня.

За його словами, інтервал руху такого потяга становитиме до пів години.

Зараз дивляться

Що таке човниковий рух

Під час човникового руху один і той же потяг рухається в обидві сторони однією і тією ж колією, без обороту у кінцевих пунктах.

Для його організації необхідно мати відповідний рухомий склад, що може рухатися в обох напрямках і зазвичай, має двері по обидві боки вагона.

У Київському метрополітені човниковий рух потягів відбувався під час будівництва станції Театральна влітку 1987 року, в перші роки роботи Оболонсько-Теремківської та Сирецько-Печерської ліній, а також з 25 жовтня 2012 року до 6 листопада 2013 року між станціями Виставковий центр — Іподром.

Закриття шістьох станцій метро Києва

У п’ятницю, 8 грудня, КМДА повідомила про зупинення руху поїздів синьої гілки київського метро на ділянці між станціями Теремки – Деміївська. На цьому відрізку запрацюють дублювальні маршрути наземного транспорту.

Причиною зупинення руху потягів київського метрополітену на ділянці Деміївська – Теремки синьої гілки метро стала розгерметизацію тунелю.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Київ, Київський метрополітен

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 15:02:10