Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кожен день протесту на кордоні завдає величезних збитків Україні, Польщі та іншим країнам – посол

Переговори з Польщею тривають. У ході обговорень знайдено точки дотику й компроміси, тож пропозицій має бути достатньо для припинення блокування кордону.

Про це заявив посол України в Польщі Василь Зварич, передає Укрінформ.

За його словами, що Україна робить все можливе, щоб розблокувати рух на кордоні.

Зараз дивляться

Зварич зазначив, що кожний день протесту завдає величезних збитків не лише українській економіці, а й бізнесу Польщі та інших країн.

– Немає жодних підстав, аби акції з обмеженням руху на кордоні тривали. Ми можемо всі питання, які турбують польських протестувальників, вирішувати за столом переговорів. Але хочемо бачити добру волю і з їхнього боку, щоб питання врегулювати, а не ще більше загострювати, – сказав він.

Посол наголосив, що вимоги стосовно дозволів на міжнародні вантажні перевезення не є питаннями, які треба вирішувати вже зараз. Це питання є компетенцією ЄС, тож обговорювати це треба разом із Брюсселем.

Водночас поки триває війна, наша держава не може самі собі повернути ці дозволи, оскільки це ще більше вдарить по економіці України.

Зварич висловив сподівання, що протестувальники з розумінням поставляться до вже напрацьованих з польським урядом рішень, на які всі очікують.

Раніше Польща посилила контроль на польсько-українському кордоні. Міністр інфраструктури Польщі Елвін Гаядхур зазначив, що країна та планує звернутися до Єврокомісії, щоб “усунути недобросовісну конкуренцію”, яка склалася через надання так званого транспортного безвізу українським перевізникам.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Укрінформ

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-04 08:37:43